БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®
пройшло крізь джунглі та трущоби Бразилії

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ мандрує світом в сумках туристів, журналістів, блогерів, фотографів.
Дізнайтесь БІЛЬШЕ

Діарея мандрівників — результат порушення нормальної роботи кишечника, який нерідко виникає в поїздках, що супроводжуються зміною звичного режиму життя і навколишнього середовища. Незважаючи на думку про зв’язок між таким видом діареї і змінами в складі води та їжі в подорожі, реальна причина такого виду діареї — це втручання патогенних бактерій або паразитів, що веде до розвитку кишкової інфекції.

Найчастіше діарея мандрівників проявляється у тих, хто прямує до Південно-Східної Азії, Африки, Латинської Америки, Близького і Середнього Сходу. У цьому випадку найбільш ймовірними «винуватцями» діареї виступають: широко поширена в усьому світі бактерія Escherichia coli, яка виробляє особливо неприємні токсини, рідше — шигели і кампілобактер, ще рідше — сальмонели, лямблії, ротавіруси. Збудники інфекції поширюються через їжу і напої (найчастіше — через м’ясо, яйця і кулінарні вироби, воду). Сприяє діареї мандрівників і нехтування правилами особистої гігієни разом з вимушеним харчуванням у фаст-фудах або вуличних кафе.

Оскільки головні «вороги» кишечника туриста — це збудники інфекції, які надходять ззовні, то абсолютно точно, що шлях до одужання лежить через правильний вибір ефективних і безпечних засобів, здатних нейтралізувати цих «ворогів». Звичайно, при цьому враховуємо і ціновий аспект.

Усунення діареї мандрівників є поєднанням декількох підходів.

  • У важких випадках (при лихоманці вище 38,5°С, калі з кров’ю, період активного блювання і симптомів зневоднення) необхідна госпіталізація.
  • Якщо подібні тривожні симптоми відсутні, то протягом 2 діб краще поєднувати дієту (голодування при нудоті і блювоті, спрощення раціону з відмовою від жирної і гострої їжі, сирих овочів і фруктів, молочних продуктів, м’яса, кави і алкоголю), регідратацію і ентеросорбенти.

Втрата рідини (дегідратація) — вельми загрозливий фактор для туристів з діареєю. Правильна протидія її втраті дозволяє в короткі терміни поліпшити стан людини, уникнути госпіталізації. Тут слід звернути увагу на електролітні розчини, що випускаються у вигляді сухого порошку, що розводиться в питній воді. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує поліпшену формулу для регідратації. В Україні така формула є у засобі ГІДРОСАН, упаковка якого містить 5 пакетиків з електролітами.

Серед ентерсорбентів, здатних найбільш глибоко вплинути на діарею, слід виділити силікатні («білі») сорбенти на основі діосмектиту, гідрогелю метилкремнієвої кислоти і діоксиду кремнію.

Незважаючи на те, що усі силікатні сорбенти здатні пов’язувати бактеріальні токсини і посилювати захисні властивості слизу, що вкриває стінки кишечника, тільки сорбенти з діоксиду кремнію здатні виконати дуже важливу місію — зв’язати небажані бактерії, позбавити їх можливості виробляти токсини, а потім сприяти їхньому виведенню.

Хоча сорбентів з діоксиду кремнію в Україні чимало, довіряти слід лише тим з них, які пройшли серйозні клінічні випробування. (Чому? Див. cтаттю з газети СЬОГОДНІ).

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® — один з ключових представників сорбентів 4-го покоління, що поєднує в собі достовірну ефективність при діареї, безпеку прийому, зручність застосування і цінову доступність.

Говорячи про безпеку, в першу чергу, слід назвати другу важливу складову таблеток БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® — мікрокристалічна целюлоза. Саме цей компонент стимулює нормальний тонус стінки кишечника, коли його вміст, включаючи зв’язані сорбентом бактерії, повноцінно виводиться назовні, не застоюючись і знімаючи ризик закрепу, властивого іншим силікатним сорбентам.

Завдяки клінічному дослідженню ефективності, проведеному за найвищими  міжнародними стандартами, таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® отримали статус безрецептурних ліків.

Тому в якості сорбенту для дорожньої аптечки рекомендуємо саме перевірені ліки-таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®, вироблені в Україні за суворими GMP-стандартами фармвиробництва.

Довіртеся тільки оригінальному сорбенту БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® у чорній упаковці