Чому БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®?

Сорбенти і гостра діарея

Токсини, які прийшли до кишечника ззовні, і патогенні бактерії стають причинами харчового отруєння, або харчової токсикоінфекції. Саме вони відповідальні за те, що ми починаємо страждати від нудоти, блювання, болю в животі і навіть діареї. Діарею (пронос) такого типу називають гострою. Пронос може порушити звичний нам режим життя і роботи, а також зашкодити наші близьким, батькам і дітям. У багатьох ситуаціях ми можемо зупинити діарею самі, але нерідко доводиться викликати лікаря, щоб отримати список рекомендацій. У цьому списку зазвичай буває кілька спеціальних засобів, при цьому істотне навантаження все більше покладається на ентеросорбенти.

Чи є у сорбентів класифікація?

Залежно від основної речовини, її способу взаємодії з токсинами, кількості такої речовини для добового прийому, фахівці розділили основні сорбенти на 4 покоління:

Представники поколінняДобова доза, г
1. Вугільні сорбенти20–30
2. Полімерні сорбенти і сорбенти з природних глин (смектити)9-12
3. Кремнієві, в тому числі гідрогелеві (метілкремнієва кислота)до 45
4. Кремнієві надвисокодисперсні (діоксид кремнію)2-12

Які покоління сорбентів кращі для припинення діареї?

І споживачі, і лікарі в даний час мають доступ до широкого кола інформації про сорбенти. Вже давно ясно, що будь-які сорбенти активованого вугілля (1-е покоління), таблетки або капсули, відходять у минуле:
► через свій негативний вплив на вітаміни;
► через сорбцію води, яка веде до закрепу;
► через загрозу пошкодження слизової кишечника;
► через необхідність приймати десятки таблеток за раз, ще й у подрібненому вигляді.

Сорбенти наступних поколінь (2го, 3го) ставали кращими, але залишалася істотною проблема закрепів у перші дні прийому або складний і неприємний смак, який маскували підсолоджувачами.

Все більше практикуючих лікарів віддають перевагу сорбентам 4-го покоління на основі діоксиду кремнію.

При виборі конкретного сорбенту краще обирати ті препарати, які:
► зареєстровані яка лікарські засоби;
► мають достовірно доведену ефективність.

Обираючи таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®, спеціалісти обирають перевірений оригінальный сорбент:

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® — єдиний український сорбент, результативність якого доведена клінічним дослідженням міжнародного рівня доказовості
(2016-2017).

Таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® мають статус лікарського засобу.

Чому БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® як сорбент 4го покоління — це оптимальний шлях до припинення діареї?

Сучасні сорбенти 4го покоління (БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®) успішно справляються зі своїм завданням – істотно скорочують тривалість діареї:

Найдрібніші частинки діоксиду кремнію, основної речовини сорбентів цього покоління, здатні міцно захоплювати і токсини, і, що найцінніше у разі діареї, – її ініціаторів, патогенні бактерії (наприклад, сальмонеллу або кишкову паличку).

Чи можете Ви уявити собі, що всього 1 грам діоксиду кремнію (для розуміння – це 5 таблеток БІЛОГО ВУГІЛЛЯ®) захоплює 10 000 000 000 (10 мільярдів) патогенних мікробів? Це дає можливість завдати серйозної шкоди винуватцям діареї. Як саме, запитаєте Ви?

Діоксид кремнію блокує особливі центри на поверхні небезпечних мікроорганізмів, не даючи їм можливості закріпитися на стінках кишечника, а також серйозно перешкоджаючи їхній нормальній життєдіяльності.

Крім того, діоксид кремнію блокує окремі рецептори в стінці кишечника, що контролюють рух рідини. Тієї самої рідини, яка і веде до формування діареї.

Саме тому оригінальний сорбент БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® на основі діоксиду кремнію знайшов своє місце в лікуванні інфекційних діарей, поряд з розчинами для пероральної регідратації (наприклад, ГІДРОСАН) і препаратами цинку (АЦИНТАК).

Що ще важливо?

Прийом БІЛОГО ВУГІЛЛЯ® не веде до виведення з організму корисних для нас вітамінів і мікроелементів навіть у разі тривалого прийому.

Частинки сорбенту БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® гладенькі, без гострих країв, що здатні травмувати слизову кишечника.

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® - сорбент 4го покоління з клінічно доведеним протидіарейним ефектом.