Чому БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®?

Сорбенти і гостра діарея

Токсини, які прийшли до кишечника ззовні, і патогенні бактерії стають причинами харчового отруєння, або харчової токсикоінфекції. Саме вони відповідальні за те, що ми починаємо страждати від нудоти, блювання, болю в животі і навіть діареї.

Діарею (пронос) такого типу називають гострою. Пронос може порушити звичний нам режим життя і роботи, а також зашкодити наші близьким, батькам і дітям.

У багатьох ситуаціях ми можемо зупинити діарею самі, але нерідко доводиться викликати лікаря, щоб отримати список рекомендацій. У цьому списку зазвичай буває кілька спеціальних засобів, при цьому істотне навантаження все більше покладається на ентеросорбенти.

Чи є у сорбентів класифікація?

Залежно від основної речовини, її способу взаємодії з токсинами, кількості такої речовини для добового прийому, фахівці розділили основні сорбенти на 4 покоління:

Представники покоління Добова доза, г
1. Вугільні сорбенти 20–30
2. Полімерні сорбенти і сорбенти з природних глин (смектити) 9-12
3. Кремнієві, в тому числі гідрогелеві (метілкремнієва кислота) до 45
4. Кремнієві надвисокодисперсні (діоксид кремнію) 2-12
БІЛЕ ВУГІЛЛЯ лікує діарею

Які покоління сорбентів кращі для припинення діареї?

І споживачі, і лікарі в даний час мають доступ до широкого кола інформації про сорбенти. Вже давно ясно, що будь-які сорбенти активованого вугілля (1-е покоління), таблетки або капсули, відходять у минуле:

 • через свій негативний вплив на вітаміни;
 • через сорбцію води, яка веде до закрепу;
 • через загрозу пошкодження слизової кишечника;
 • через необхідність приймати десятки таблеток за раз, ще й у подрібненому вигляді.

Сорбенти наступних поколінь (2го, 3го) ставали кращими, але залишалася істотною проблема закрепів у перші дні прийому або складний і неприємний смак, який маскували підсолоджувачами.

Все більше практикуючих лікарів віддають перевагу сорбентам 4-го покоління на основі діоксиду кремнію.

При виборі конкретного сорбенту краще обирати ті препарати, які:

 • зареєстровані яка лікарські засоби;
 • мають достовірно доведену ефективність.

Обираючи таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®, спеціалісти обирають перевірений оригінальный сорбент:

 • БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® – єдиний український сорбент, результативність якого доведена клінічним дослідженням міжнародного рівня доказовості (2016-2017).
 • Таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® мають статус лікарського засобу.
БІЛЕ ВУГІЛЛЯ лікує діарею

Чому БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® як сорбент 4го покоління - це оптимальний шлях до припинення діареї?

Сучасні сорбенти 4го покоління (БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®) успішно справляються зі своїм завданням - істотно скорочують тривалість діареї:

 • Найдрібніші частинки діоксиду кремнію, основної речовини сорбентів цього покоління, здатні міцно захоплювати і токсини, і, що найцінніше у разі діареї, - її ініціаторів, патогенні бактерії (наприклад, сальмонеллу або кишкову паличку).
  Чи можете Ви уявити собі, що всього 1 грам діоксиду кремнію (для розуміння - це 5 таблеток БІЛОГО ВУГІЛЛЯ®) захоплює 10 000 000 000 (10 мільярдів) патогенних мікробів? Це дає можливість завдати серйозної шкоди винуватцям діареї. Як саме, запитаєте Ви?
 • Діоксид кремнію блокує особливі центри на поверхні небезпечних мікроорганізмів, не даючи їм можливості закріпитися на стінках кишечника, а також серйозно перешкоджаючи їхній нормальній життєдіяльності.
 • Крім того, діоксид кремнію блокує окремі рецептори в стінці кишечника, що контролюють рух рідини. Тієї самої рідини, яка і веде до формування діареї.

Саме тому оригінальний сорбент БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® на основі діоксиду кремнію знайшов своє місце в лікуванні інфекційних діарей, поряд з розчинами для пероральної регідратації (наприклад, ГІДРОСАН) і препаратами цинку (АЦИНТАК).

Що ще важливо?

 • Прийом БІЛОГО ВУГІЛЛЯ® не веде до виведення з організму корисних для нас вітамінів і мікроелементів навіть у разі тривалого прийому.
 • Частинки сорбенту БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® гладенькі, без гострих країв, що здатні травмувати слизову кишечника.
Знайти в аптеці БІЛЕ ВУГІЛЛЯ

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ® - сорбент 4го покоління з клінічно доведеним протидіарейним ефектом.